DELOVANJE ZDRAVSTVENEGA DOMA ŠENTJUR OD 16. 3. 2020 DO PREKLICA

Posodobljeno 17. 3. ob 11:00.

Zdravstvena oskrba prebivalcev občin Šentjur in Dobje bo v času epidemije organizirana v Zdravstvenem domu Šentjur.

Delovala bo ambulanta nujne medicinske pomoči.

Za recepte, izvide, napotnice, bolniške staleže kontaktirajte ambulanto izbranega osebnega zdravnika preko telefona ali e-maila od 8. do 13. ure dopoldan ali od 14. do 18. ure popoldan (kontaktni podatki).

V laboratoriju se opravljajo samo neodložljive in nujne preiskave krvi in urina.

Do nadaljnjega se zapirajo:

– zdravstvena postaja Planina (od 8. do 13. ure so dosegljivi na tel. št. 03 746 24 36),

– dejavnost zobozdravstva (več informacij >>),

– referenčne ambulante in ostale preventivne dejavnosti (Center za krepitev zdravja),

– logopedska in psihološka ambulanta,

– fizioterapija.

Vhod v ZD bo zaklenjen, zato ob prihodu pozvonite. Pričakal vas bo zdravstveni delavec, ki vas bo povprašal o vzroku vašega prihoda.

PROSIMO, DA VSI PACIENTI Z ZNAKI PREHLADA IN Z ZVIŠANO TELESNO TEMPERATURO NAJPREJ POKLIČEJO:

svojega izbranega osebnega zdravnika

ali 03 746 24 16

ali 031 650 344.

Hvala za razumevanje in sodelovanje!

Direktorica ZD Šentjur:

Melita Tasić Ilič,